Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хогуортс

ДОБРЕ ДОШЛИ В ХОГУОРТС - НАЙ-ДОБРИЯ ФОРУМ В БЪЛГАРИЯ!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Нека съживим форума

Go down 
+4
The Durmstrang Prince
Лейла Мейн
Касандра Кингсли
Аксел Нойройтер
8 posters
АвторСъобщение
Аксел Нойройтер
Директор, Ръководител на дом Слидерин и Преподавател по ИнаМ
Директор, Ръководител на дом Слидерин и Преподавател по ИнаМ
Аксел Нойройтер


Брой мнения : 107
Точки : 502444
Вълшебен опит: : -2
Регистриран на : 04.08.2010

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeНед Сеп 19, 2010 3:37 pm

Искам да съживим форума, защото е твърде готино направен за да замре, всеки който иска да помогне да пише тук своята идея.
Върнете се в началото Go down
Касандра Кингсли
Първи курс Хафълпаф
Първи курс Хафълпаф
Касандра Кингсли


Брой мнения : 18
Точки : 499253
Вълшебен опит: : 0
Регистриран на : 03.09.2010
Възраст : 27
Местожителство : In the middle of nowhere...

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeВто Сеп 21, 2010 2:59 am

За рекламата - аз пращам банера ти налаво-надясн, после ти пращам техния банр и ти го качващ. Така харесва ли ти?
Върнете се в началото Go down
Аксел Нойройтер
Директор, Ръководител на дом Слидерин и Преподавател по ИнаМ
Директор, Ръководител на дом Слидерин и Преподавател по ИнаМ
Аксел Нойройтер


Брой мнения : 107
Точки : 502444
Вълшебен опит: : -2
Регистриран на : 04.08.2010

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeВто Сеп 21, 2010 3:16 am

Мхм много добра идея!!!
Върнете се в началото Go down
Касандра Кингсли
Първи курс Хафълпаф
Първи курс Хафълпаф
Касандра Кингсли


Брой мнения : 18
Точки : 499253
Вълшебен опит: : 0
Регистриран на : 03.09.2010
Възраст : 27
Местожителство : In the middle of nowhere...

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 12:45 am

Още една идея относно дизайна - да сложиш тематични бутони (тематични = хогуртски и харипотърски), тези на има/няма нова тема и т.н.
Върнете се в началото Go down
Аксел Нойройтер
Директор, Ръководител на дом Слидерин и Преподавател по ИнаМ
Директор, Ръководител на дом Слидерин и Преподавател по ИнаМ
Аксел Нойройтер


Брой мнения : 107
Точки : 502444
Вълшебен опит: : -2
Регистриран на : 04.08.2010

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 12:47 am

Попринцип е добра идея но аз не искам, защото примерно:има нови-хари, няма нови-хърмаяни, заключене-рон и има вероятност някой да каже защо точно те или ето такива неща, според мен така си е добре.
Върнете се в началото Go down
Касандра Кингсли
Първи курс Хафълпаф
Първи курс Хафълпаф
Касандра Кингсли


Брой мнения : 18
Точки : 499253
Вълшебен опит: : 0
Регистриран на : 03.09.2010
Възраст : 27
Местожителство : In the middle of nowhere...

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 12:50 am

Не, не Рон и Хърмаяни, ами неща като гербове, галеоните примерно и т.н. Не е нужно да са Хари Рон и Хърмаяни
И на мен не ми харесва да са те

Могат да са даровете на смъртта, медалионът на слидерин, феникс, сова, философският камък. Има мнооого неща, които могат да се използват.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeСря Сеп 22, 2010 2:05 am

На мен тази идея страшно ми харесва,но директора ще реши.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeСъб Окт 16, 2010 1:47 am

Форума умира мисля,че трябва да направим нещо по въпроса!
Върнете се в началото Go down
Касандра Кингсли
Първи курс Хафълпаф
Първи курс Хафълпаф
Касандра Кингсли


Брой мнения : 18
Точки : 499253
Вълшебен опит: : 0
Регистриран на : 03.09.2010
Възраст : 27
Местожителство : In the middle of nowhere...

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeСъб Окт 16, 2010 4:37 pm

Мдаам... и аз го забелязах и също смятам, че наистина трябва да се направи нещо. Но проблемът е че вече не знам какво. Според мен трябва коренна промяна на нещо и привличане на потребители по нахалния начин. Само че и тез неща не знам как ще станат. Идеи?
Върнете се в началото Go down
Лейла Мейн
Преподавател по Защита Срещу Черните Изкуства
Преподавател по Защита Срещу Черните Изкуства
Лейла Мейн


Брой мнения : 23
Точки : 497361
Вълшебен опит: : 0
Регистриран на : 21.09.2010

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeСъб Окт 16, 2010 9:41 pm

ДА имам сайт който мога да привлеча потребители но проблемами е че аз нямам много такива и не знам дали мога да ги подтикна да си тръгнат от моя. Затова ми трябват още малко потребители затова ако искате ми пишете на ЛС аз ще ви дам адреса
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeСъб Окт 16, 2010 10:06 pm

С Аксел имаме идея за нов форум и като го направим ще сложим линка тук.
Върнете се в началото Go down
The Durmstrang Prince
Министър на магията,отговорник за смяната на вида и бутоните на форума,зам. администратор
Министър на магията,отговорник за смяната на вида и бутоните на форума,зам. администратор
The Durmstrang Prince


Брой мнения : 20
Точки : 505169
Вълшебен опит: : 11
Регистриран на : 09.10.2010
Местожителство : Дурмщранг

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeНед Окт 17, 2010 2:28 am

Не ви трябва нов форум! Предлагам ви да ме направите администратор (ще ви кажа как) и да сменя изцяло външния вид на форума. Това зелено меню и този аватар изобщо не отиват на форума и съм убеден, че 90% мислят като мен. Ето какво предлагам аз:
Ще сложа добри бутони за ново съобщение, нова тема и т.н.
Ще сложа много добри картинки (има нови, няма нови и т.н.)
Ще направя много добър банер, който да слагате в профили и сайтове
И най-важното ще направя няколко настройки, които да карат потребителите да се регистрират. Влезте в http://hogwartsacademy.bulgarianforum.net - като заначало ще ви направя така по същия начин да се движи менюто за регистрация и вход - абе изобщо на външен вид ще ви го издокарам супер.
Ще ви оправя ранговете, защото тези са доста ... странни ВНИМАНИЕ:
Чакам отговор :Ppp
Върнете се в началото Go down
http://durmstrang.proboard.biz
????
Гост




Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeНед Окт 17, 2010 3:05 am

Понеже форума ти на Дурмщранг е хубав с Аксел Нойройтер решихме да те направим администратор.Надявам се,че с твоя помощ форума отново ще потръгне
Върнете се в началото Go down
Вероника Сюзън
Преподавател по Аритмантика
Преподавател по Аритмантика
Вероника Сюзън


Брой мнения : 16
Точки : 497241
Вълшебен опит: : 0
Регистриран на : 21.09.2010

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeНед Окт 17, 2010 2:11 pm

Ами аз имам предложение да се оголеми форума, по изглед. Тоест да се виждат категориите и подфорумите. Лично аз смятам, че така потребителите бързо ще разгледат къде какво има и ще се осведомят. Може би това ще ги привлече. За промяната може би да се сложат картинки за'Ново мнение ' / 'Няма ново мнение', които да са по темата, тоест свързани с Хари Потър.
Може би, ако се направи и лого, с повече елементи, обясняващи за какво е форума, също ще се привлечат потребители. Лично аз винаги съм обичала заглавната картинка да е хубава, да мога да я разгледам. Това на мен ми показва колко се стараят админите в форума.
Иначе форума си е супер.

Върнете се в началото Go down
The Durmstrang Prince
Министър на магията,отговорник за смяната на вида и бутоните на форума,зам. администратор
Министър на магията,отговорник за смяната на вида и бутоните на форума,зам. администратор
The Durmstrang Prince


Брой мнения : 20
Точки : 505169
Вълшебен опит: : 11
Регистриран на : 09.10.2010
Местожителство : Дурмщранг

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeНед Окт 17, 2010 6:42 pm

Вероника,
за външния вид отговарям аз и мисля, че успявам да постигна прогрес във форума!
Посети http://durmstrang.proboard.biz
Мога да направя такива "категории" и да го направя подобно, но по-хубаво!

КАКВО ПРОМЕНИХ ДО СЕГА?
1. Въведох системата PhPBB3 най-добрата от всички досега (вие бяхте на PhPBB2)!
2. Промених изцяло външния вид на форума и мисля, че стана доста по-добър!
3. Смених менюто и аватара, както и има нови и няма нови на форума
4. Въведох поздравително съобщение, което да излиза на всички ново регистрирани!
5. Махнах чата, за да сложа друг много по-хубав!
6. Името на черния лорд няма да се споменава. Ако напишете цялото име на Том Риддъл то ще се промени в "черния лорд"!

ПРЕДСТОИ:
1. Смяна на ранговете, групите и т.н.
2. Смяна на всички бутони (изпращане на ЛС, нова тема и т.н.)
И още много неща, но имаме проблем ...
Не знам кой СЪЗДАДЕ форума, но ще трябва да ми даде паролата си защото аз нямам правата да направя движещото се меню, както на http://hogwartsacademy.bulgarianforum.net
Върнете се в началото Go down
http://durmstrang.proboard.biz
????
Гост




Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeНед Окт 17, 2010 11:34 pm

Да харесва ми доста добре става
Върнете се в началото Go down
The Durmstrang Prince
Министър на магията,отговорник за смяната на вида и бутоните на форума,зам. администратор
Министър на магията,отговорник за смяната на вида и бутоните на форума,зам. администратор
The Durmstrang Prince


Брой мнения : 20
Точки : 505169
Вълшебен опит: : 11
Регистриран на : 09.10.2010
Местожителство : Дурмщранг

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeПон Окт 18, 2010 1:30 am

МАМКА МУ няма ли да оправят prikachi.com! Сори, не мога да ви оправя форума без този сайт!!! А да още нещо добавих: Добавих "спам" и "РП" в правилата (Faq)
Върнете се в началото Go down
http://durmstrang.proboard.biz
The Durmstrang Prince
Министър на магията,отговорник за смяната на вида и бутоните на форума,зам. администратор
Министър на магията,отговорник за смяната на вида и бутоните на форума,зам. администратор
The Durmstrang Prince


Брой мнения : 20
Точки : 505169
Вълшебен опит: : 11
Регистриран на : 09.10.2010
Местожителство : Дурмщранг

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeПон Окт 18, 2010 2:42 pm

Единствения начин форума да стане по-оживен са клиповете във Вбокс и Ютуб, малко спам в няколко детски сайта и ... коренна промяна! Началото на форума се състои от 4 суб-форума, което е адска грешка. Най-добрите форуми са с изнесени суб-форуми на първа страница. Има категория "учебни предмети" и имате предметите. Като цъкнете ви излизат различни уроци за различни курсове и т.н. ... форума е супер, но според мен трябва да се дооправи много, ама наистина много. Хогсмийд, Диагон-али, Лондон там трябва да има магазини и кафенета (чатове), където да си говорят хората, а то няма нищо... Ако ми кажете ще разгърна форума и няма да го познаете, но вие решавате!
Върнете се в началото Go down
http://durmstrang.proboard.biz
Аксел Нойройтер
Директор, Ръководител на дом Слидерин и Преподавател по ИнаМ
Директор, Ръководител на дом Слидерин и Преподавател по ИнаМ
Аксел Нойройтер


Брой мнения : 107
Точки : 502444
Вълшебен опит: : -2
Регистриран на : 04.08.2010

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeПон Окт 18, 2010 5:41 pm

Давам ти пълна свобода!Демек заеми се ако наистина виждаш светло бъдеще.
Върнете се в началото Go down
Клаудия Славова
Първи курс Хафълпаф
Първи курс Хафълпаф



Брой мнения : 13
Точки : 499240
Вълшебен опит: : 0
Регистриран на : 01.09.2010

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 2:13 pm

Хора,тези бутони са доста големички, искате ли да направя едни "фотошопски" ? Срам ме е !
Върнете се в началото Go down
Аксел Нойройтер
Директор, Ръководител на дом Слидерин и Преподавател по ИнаМ
Директор, Ръководител на дом Слидерин и Преподавател по ИнаМ
Аксел Нойройтер


Брой мнения : 107
Точки : 502444
Вълшебен опит: : -2
Регистриран на : 04.08.2010

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 5:33 pm

Става, доста добра идея!
Върнете се в началото Go down
The Durmstrang Prince
Министър на магията,отговорник за смяната на вида и бутоните на форума,зам. администратор
Министър на магията,отговорник за смяната на вида и бутоните на форума,зам. администратор
The Durmstrang Prince


Брой мнения : 20
Точки : 505169
Вълшебен опит: : 11
Регистриран на : 09.10.2010
Местожителство : Дурмщранг

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeЧет Окт 21, 2010 3:04 am

Бутоните са големи, защото има 9 годишни пикльовци, които не знаят какво да правят, а 15 от тези 28 души са точно такива Намигване Аксел ако направя форума както искам ще трябва да не функционира за два-три дни. Всичките тези суб-форуми, които си направил трябва да ги редактирам за да сложа на 1 страница. Това е фарз, но ще се опитам. Ще ми трябват поне 4 часа киснене за да оправя форума! Ооо не! Когато мога, тогава Ангел
Върнете се в началото Go down
http://durmstrang.proboard.biz
Туомас Холопайнен
Зам. Директор, Ръководител на дом Рейвънклоу, преподавател по Вълшебство
Зам. Директор, Ръководител на дом Рейвънклоу, преподавател по Вълшебство
Туомас Холопайнен


Брой мнения : 39
Точки : 494751
Вълшебен опит: : 0
Регистриран на : 18.10.2010

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeЧет Окт 21, 2010 3:54 am

Ние сме съгласни с всяка една промяна стига да помогне за развитието на форума.
Върнете се в началото Go down
Туомас Холопайнен
Зам. Директор, Ръководител на дом Рейвънклоу, преподавател по Вълшебство
Зам. Директор, Ръководител на дом Рейвънклоу, преподавател по Вълшебство
Туомас Холопайнен


Брой мнения : 39
Точки : 494751
Вълшебен опит: : 0
Регистриран на : 18.10.2010

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeЧет Окт 21, 2010 4:02 am

В момента работя върху клип на форума който ще кача във Вбокс.Надявам се , че така ще привлечем повече потребители.
Върнете се в началото Go down
Клаудия Славова
Първи курс Хафълпаф
Първи курс Хафълпаф



Брой мнения : 13
Точки : 499240
Вълшебен опит: : 0
Регистриран на : 01.09.2010

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeЧет Окт 21, 2010 2:58 pm

Нека съживим форума 2aanfxu

Така стават ли?Това е за нов пост. Пише "new letter".
Върнете се в началото Go down
Туомас Холопайнен
Зам. Директор, Ръководител на дом Рейвънклоу, преподавател по Вълшебство
Зам. Директор, Ръководител на дом Рейвънклоу, преподавател по Вълшебство
Туомас Холопайнен


Брой мнения : 39
Точки : 494751
Вълшебен опит: : 0
Регистриран на : 18.10.2010

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeЧет Окт 21, 2010 11:51 pm

Извинявай,че ще ти го кажа само , че аз не можах да прочета нищо.Не можеш ли да го направиш малко по-четливо?
Върнете се в началото Go down
Вероника Сюзън
Преподавател по Аритмантика
Преподавател по Аритмантика
Вероника Сюзън


Брой мнения : 16
Точки : 497241
Вълшебен опит: : 0
Регистриран на : 21.09.2010

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeПет Окт 22, 2010 1:04 am

Ами, ако желаете, аз ви предлагам това Нека съживим форума Harrypotterphotoshop за ' Ново мнение'
и това Нека съживим форума Harrypotterphotoshop2 за нова тема.
Върнете се в началото Go down
Туомас Холопайнен
Зам. Директор, Ръководител на дом Рейвънклоу, преподавател по Вълшебство
Зам. Директор, Ръководител на дом Рейвънклоу, преподавател по Вълшебство
Туомас Холопайнен


Брой мнения : 39
Точки : 494751
Вълшебен опит: : 0
Регистриран на : 18.10.2010

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeПет Окт 22, 2010 1:44 am

Директора ще реши кое да сложи.
Върнете се в началото Go down
The Durmstrang Prince
Министър на магията,отговорник за смяната на вида и бутоните на форума,зам. администратор
Министър на магията,отговорник за смяната на вида и бутоните на форума,зам. администратор
The Durmstrang Prince


Брой мнения : 20
Точки : 505169
Вълшебен опит: : 11
Регистриран на : 09.10.2010
Местожителство : Дурмщранг

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 2:29 am

Надали едно 9 годишно дете каквито са повечето тук ще разбере какво се прави с тези бутони. Скоро форумът ще приеме още 1 голяма промяна, просто още го разработвам. Имайте малко търпенийце бе, хора!!! А що до клипа - убеден съм, че мога да направя най-добрия клип но просто нямам време. С песен, която никой не е чувал. Усмивка Когато го направя ще го публикувам във "важни неща". Преждевременно, бих искал да стана министър на магията, тъй като в момента отговарям за външността на форума, а един министър прави именно това. Може ли? Шокиран Същоо ще оправя министерството на магията, но само ако стана министър! Усмивка
Върнете се в началото Go down
http://durmstrang.proboard.biz
Туомас Холопайнен
Зам. Директор, Ръководител на дом Рейвънклоу, преподавател по Вълшебство
Зам. Директор, Ръководител на дом Рейвънклоу, преподавател по Вълшебство
Туомас Холопайнен


Брой мнения : 39
Точки : 494751
Вълшебен опит: : 0
Регистриран на : 18.10.2010

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 8:18 pm

Добре след малко ще ти оправя ранга,новече си министър на магията
Върнете се в началото Go down
Harry_Iliq




Брой мнения : 1
Точки : 476405
Вълшебен опит: : 0
Регистриран на : 17.04.2011

Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitimeПет Апр 22, 2011 2:49 pm

[b][u]моля помогнете ми да направя Хари Потър на първо място в анкетата на този сайт: IMDB-bg ,molq vi.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нека съживим форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека съживим форума   Нека съживим форума Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нека съживим форума
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Важни неща-
Идете на: